Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński KS Luboń
1:1
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Sokół Mieścisko
1:2
Błękitni Owińska
Lotnik 1997 Poznań
1:1
Polonia Poznań
WKS Owieczki
2:4
Antares Zalasewo
Maratończyk Brzeźno
6:1
GKS Golęczewo
Pogrom Luboń
0:1
Piast Łubowo
Poznań FC
2:7
KS Fałkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Łubowo
1:4
Maratończyk Brzeźno
GKS Golęczewo
2:4
Luboński KS Luboń
Błękitni Owińska
2:1
Poznań FC
KS Fałkowo
8:0
Pogrom Luboń
WKS Owieczki
2:2
Sokół Mieścisko
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
2:4
Lotnik 1997 Poznań
Polonia Poznań
4:1
Antares Zalasewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński KS Luboń
2:3
Piast Łubowo
Sokół Mieścisko
6:2
Antares Zalasewo
Maratończyk Brzeźno
2:1
KS Fałkowo
Poznań FC
2:1
WKS Owieczki
Lotnik 1997 Poznań
4:1
GKS Golęczewo
Pogrom Luboń
2:2
Błękitni Owińska
Polonia Poznań
6:5
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Owieczki
5:1
Pogrom Luboń
GKS Golęczewo
2:11
Polonia Poznań
Sokół Mieścisko
3:1
Poznań FC
Błękitni Owińska
2:2
Maratończyk Brzeźno
Piast Łubowo
2:2
Lotnik 1997 Poznań
KS Fałkowo
6:2
Luboński KS Luboń
Antares Zalasewo
1:3
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński KS Luboń
1:1
Błękitni Owińska
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
3:4
GKS Golęczewo
Lotnik 1997 Poznań
3:1
KS Fałkowo
Poznań FC
0:1
Antares Zalasewo
Polonia Poznań
0:2
Piast Łubowo
Pogrom Luboń
1:4
Sokół Mieścisko
Maratończyk Brzeźno
5:4
WKS Owieczki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
2:4
Lotnik 1997 Poznań
Antares Zalasewo
1:1
GKS Golęczewo
WKS Owieczki
1:1
Luboński KS Luboń
Piast Łubowo
5:1
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
KS Fałkowo
5:1
Polonia Poznań
Poznań FC
5:0
Pogrom Luboń
Sokół Mieścisko
5:0
Maratończyk Brzeźno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński KS Luboń
1:1
Sokół Mieścisko
Lotnik 1997 Poznań
3:3
WKS Owieczki
Polonia Poznań
1:1
Błękitni Owińska
Maratończyk Brzeźno
4:0
Poznań FC
Pogrom Luboń
2:0
Antares Zalasewo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
0:6
KS Fałkowo
GKS Golęczewo
2:1
Piast Łubowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
6:2
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Sokół Mieścisko
4:1
Lotnik 1997 Poznań
Pogrom Luboń
2:3
Maratończyk Brzeźno
KS Fałkowo
5:3
GKS Golęczewo
Poznań FC
1:3
Luboński KS Luboń
WKS Owieczki
0:0
Polonia Poznań
Antares Zalasewo
0:3
Piast Łubowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Golęczewo
1:7
Błękitni Owińska
Luboński KS Luboń
3:1
Pogrom Luboń
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
3:4
WKS Owieczki
Lotnik 1997 Poznań
6:1
Poznań FC
Piast Łubowo
1:7
KS Fałkowo
Maratończyk Brzeźno
4:2
Antares Zalasewo
Polonia Poznań
4:0
Sokół Mieścisko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Owieczki
8:2
GKS Golęczewo
Błękitni Owińska
4:0
Piast Łubowo
Sokół Mieścisko
10:2
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Maratończyk Brzeźno
4:1
Luboński KS Luboń
Pogrom Luboń
0:7
Lotnik 1997 Poznań
Antares Zalasewo
0:5
KS Fałkowo
Poznań FC
0:6
Polonia Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Golęczewo
2:2
Sokół Mieścisko
Luboński KS Luboń
3:0
Antares Zalasewo
Lotnik 1997 Poznań
2:3
Maratończyk Brzeźno
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
1:1
Poznań FC
Błękitni Owińska
1:2
KS Fałkowo
Polonia Poznań
5:1
Pogrom Luboń
Piast Łubowo
1:1
WKS Owieczki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Mieścisko
1:0
Piast Łubowo
Luboński KS Luboń
1:2
Lotnik 1997 Poznań
Maratończyk Brzeźno
1:9
Polonia Poznań
Poznań FC
5:1
GKS Golęczewo
WKS Owieczki
2:5
KS Fałkowo
Antares Zalasewo
0:11
Błękitni Owińska
Pogrom Luboń
1:2
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Golęczewo
3:4
Pogrom Luboń
Lotnik 1997 Poznań
3:0
Antares Zalasewo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
5:5
Maratończyk Brzeźno
WKS Owieczki
0:3
Błękitni Owińska
Piast Łubowo
1:0
Poznań FC
KS Fałkowo
6:0
Sokół Mieścisko
Polonia Poznań
6:2
Luboński KS Luboń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Fałkowo
- : -
Poznań FC
Piast Łubowo
- : -
Pogrom Luboń
Polonia Poznań
- : -
Lotnik 1997 Poznań
GKS Golęczewo
- : -
Maratończyk Brzeźno
Antares Zalasewo
- : -
WKS Owieczki
Błękitni Owińska
- : -
Sokół Mieścisko
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
- : -
Luboński KS Luboń
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Maratończyk Brzeźno
- : -
Piast Łubowo
Poznań FC
- : -
Błękitni Owińska
Sokół Mieścisko
- : -
WKS Owieczki
Pogrom Luboń
- : -
KS Fałkowo
Luboński KS Luboń
- : -
GKS Golęczewo
Lotnik 1997 Poznań
- : -
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Antares Zalasewo
- : -
Polonia Poznań
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Antares Zalasewo
2:3
Sokół Mieścisko
WKS Owieczki
4:2
Poznań FC
Piast Łubowo
1:1
Luboński KS Luboń
GKS Golęczewo
2:4
Lotnik 1997 Poznań
KS Fałkowo
0:3
Maratończyk Brzeźno
Błękitni Owińska
2:1
Pogrom Luboń
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
1:6
Polonia Poznań
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Maratończyk Brzeźno
- : -
Błękitni Owińska
Poznań FC
- : -
Sokół Mieścisko
Pogrom Luboń
- : -
WKS Owieczki
Luboński KS Luboń
- : -
KS Fałkowo
Lotnik 1997 Poznań
- : -
Piast Łubowo
Polonia Poznań
- : -
GKS Golęczewo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
- : -
Antares Zalasewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Golęczewo
4:0
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Błękitni Owińska
3:2
Luboński KS Luboń
Sokół Mieścisko
4:0
Pogrom Luboń
Piast Łubowo
0:4
Polonia Poznań
KS Fałkowo
4:1
Lotnik 1997 Poznań
WKS Owieczki
4:3
Maratończyk Brzeźno
Antares Zalasewo
2:1
Poznań FC
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Maratończyk Brzeźno
3:3
Sokół Mieścisko
Pogrom Luboń
0:2
Poznań FC
GKS Golęczewo
2:4
Antares Zalasewo
Luboński KS Luboń
0:2
WKS Owieczki
Lotnik 1997 Poznań
3:1
Błękitni Owińska
Polonia Poznań
4:1
KS Fałkowo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
- : -
Piast Łubowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Mieścisko
- : -
Luboński KS Luboń
Błękitni Owińska
- : -
Polonia Poznań
WKS Owieczki
- : -
Lotnik 1997 Poznań
Piast Łubowo
- : -
GKS Golęczewo
KS Fałkowo
- : -
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Poznań FC
- : -
Maratończyk Brzeźno
Antares Zalasewo
- : -
Pogrom Luboń
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Golęczewo
- : -
KS Fałkowo
Luboński KS Luboń
- : -
Poznań FC
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
- : -
Błękitni Owińska
Lotnik 1997 Poznań
- : -
Sokół Mieścisko
Piast Łubowo
- : -
Antares Zalasewo
Maratończyk Brzeźno
- : -
Pogrom Luboń
Polonia Poznań
- : -
WKS Owieczki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Fałkowo
- : -
Piast Łubowo
WKS Owieczki
- : -
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Poznań FC
- : -
Lotnik 1997 Poznań
Sokół Mieścisko
- : -
Polonia Poznań
Antares Zalasewo
- : -
Maratończyk Brzeźno
Pogrom Luboń
- : -
Luboński KS Luboń
Błękitni Owińska
- : -
GKS Golęczewo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Fałkowo
- : -
Antares Zalasewo
Piast Łubowo
- : -
Błękitni Owińska
Polonia Poznań
- : -
Poznań FC
GKS Golęczewo
- : -
WKS Owieczki
Luboński KS Luboń
- : -
Maratończyk Brzeźno
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
- : -
Sokół Mieścisko
Lotnik 1997 Poznań
- : -
Pogrom Luboń
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Owieczki
- : -
Piast Łubowo
Maratończyk Brzeźno
- : -
Lotnik 1997 Poznań
Poznań FC
- : -
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Sokół Mieścisko
- : -
GKS Golęczewo
Antares Zalasewo
- : -
Luboński KS Luboń
Pogrom Luboń
- : -
Polonia Poznań
Błękitni Owińska
- : -
KS Fałkowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Fałkowo
- : -
WKS Owieczki
Piast Łubowo
- : -
Sokół Mieścisko
Polonia Poznań
- : -
Maratończyk Brzeźno
GKS Golęczewo
- : -
Poznań FC
Błękitni Owińska
- : -
Antares Zalasewo
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
- : -
Pogrom Luboń
Lotnik 1997 Poznań
- : -
Luboński KS Luboń
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Owieczki
- : -
Błękitni Owińska
Maratończyk Brzeźno
- : -
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
Poznań FC
- : -
Piast Łubowo
Sokół Mieścisko
- : -
KS Fałkowo
Antares Zalasewo
- : -
Lotnik 1997 Poznań
Pogrom Luboń
- : -
GKS Golęczewo
Luboński KS Luboń
- : -
Polonia Poznań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości